« Rujan 2021 »

UPISI U PRODUŽENI BORAVAK 2021./2022. za 1. i 2. razred

Prijave za upis u produženi boravak u Osnovnoj školi Eugen Kumičić u Rijeci u školskoj 2021./2022. godini provodit će se od utorka, 24. kolovoza do ponedjeljka, 30. kolovoza 2021. godine u jutarnjim satima od 9.00 sati do 12.00 sati te u popodnevnim satima od 16.00 do 18.00 sati.

Potrebna dokumentacija:

1. Uvjerenje o prebivalištu za učenika i roditelja ili preslika osobne iskaznice

2. Dokaz o statusu nezaposlenog (potvrda Zavoda za zapošljavanje ili preslika radne knjižice)

3. Potvrde o ostvarenim prihodima za lipanj, srpanj i kolovoz (dohodak od nesamostalnog rada ili godišnju poreznu prijavu, odrezak od mirovine), godišnja prijava poreza za obrtnike, potvrda/rješenje HZZO-a o visini primanja za vrijeme porodiljnog ili roditeljskog dopusta ili Izjava o plaćanju pune cijene za produženi boravak (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti 1)

4. Prijavnica za upis djeteta u produženi boravak (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti 2)

5. Anketni upitnik o produženom boravku (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti 3)

6. Izjava o članovima zajedničkog kućanstva (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti 4)

Napomene:

1. Sva potrebna dokumentacija može se predati od 24. kolovoza do 30. kolovoza 2021. godine osobno učiteljicama produženog boravka u školi ili poslati elektroničkom poštom na adrese :

ZA 1. RAZRED-    kristinaerlic88@gmail.com

ZA 2. RAZRED-    ivkicani0@gmail.com

Zaprimljena dokumentacija dobit će potvrdu primitka.

2.  Prednost pri upisu u produženi boravak imaju učenici s upisnog područja škole sukladno članku 9. (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti 5)

• učenik čija su oba roditelja zaposlena,
  • učenik zaposlenog samohranog roditelja,
  • učenik roditelja žrtava Domovinskog  rata,
  • učenik iz obitelji s troje ili više djece školske dobi,
  • učenik s teškoćama u razvoju,
  • učenik uzet na uzdržavanje,
  • učenik roditelja koji prima dječji  doplatak.
  •

4. Roditelji koji ostvaruju pravo na subvenciju Grada Rijeke dužni su dostaviti samo Rješenje o subvenciji.

Za sve upite tijekom upisnog postupka slobodno se obratite na broj 091 642 1290 ili na 642 129.

Priloženi dokumenti:

1.  izjava o placanju pune cijene za produzeni boravak.pdf

2.  prijavnica za upis djeteta u produzeni boravak.pdf

3.  anketni upitnik (u priloženim dokumentima pod Opširnije)

4.  izjava o clanovima zajednickog kucanstva.pdf

5. upisna područja

UPISI U PB ZA 2020./2021.

Prijave za upis u produženi boravak u Osnovnoj školi Eugen Kumičić u Rijeci u školskoj 2020./2021. godini provodit će se

od ponedjeljka, 24. kolovoza do petka, 28. kolovoza 2020. godine

ponedjeljak, 24. kolovoza  od 8.00 do 12.00 sati

utorak, 25. kolovoza          od 8.00- 12.00 i od 15.00- 18.00 sati

srijeda, 26. kolovoza         od 8.00 do 12.00 i od 15.00- 18.00 sati

četvrtak, 27. kolovoza       od 8.00 do 12.00 i od 15.00- 18.00 sati

petak, 28. kolovoza           od 8.00 do 12.00 sati

Potrebna dokumentacija za učenike prvog, drugog i trećeg razreda:

1. Uvjerenje o prebivalištu za učenika i roditelja ili preslika osobne

3. Potvrde o ostvarenim prihodima za lipanj, srpanj i kolovoz (dohodak od nesamostalnog rada ili godišnju poreznu prijavu, odrezak od mirovine) ili Izjava o plaćanju pune cijene za produženi boravak (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti)

4. Prijavnica za upis djeteta u produženi boravak (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti)

5. Anketni listić o produženom boravku (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti)

6. Izjava o članovima zajedničkog kućanstva (pogledati prilog pod Priloženi dokumenti)

Napomene:

1. Prijavnica i sva potrebna dokumentacija predaje se osobno učiteljicama produženog boravka od ponedjeljka, 24. kolovoza do petka, 28. kolovoza 2020. godine u učionici broj 17.

2. Prijavnica i sva potrebna dokumentacija može se poslati elektroničkom poštom na adrese:

jola.spanjol@gmail.com ili  ivkicani0@gmail.com.

Zaprimljena dokumentacija dobit će potvrdu primitka.

3.  Prednost pri upisu u produženi boravak imaju učenici s upisnog područja škole sukladno članku 9. Odluke o provođenju produženog boravka i cjelodnevnog odgojno-obrazovnog rada u osnovnim školama Grada Rijeke (Službene novine, Službeno glasilo Primorsko-goranske županije, godina XVI. – broj 26.):

1. učenik čija su oba roditelja zaposlena,

2. učenik zaposlenog samohranog roditelja,

3. učenik roditelja žrtava Domovinskog  rata,

4. učenik iz obitelji s troje ili više djece školske dobi,

5. učenik s teškoćama u razvoju,

6. učenik uzet na uzdržavanje,

7. učenik roditelja koji prima dječji  doplatak.

5. Potvrdu o ostvarenim prihodima za kolovoz moguće je dostaviti na početku školske godine u rujnu.

Upisi u produženi boravak

UPISI U PRODUŽENI BORAVAK 2019./2020.

Poštovani roditelji,

pozivamo sve zainteresirane za upis djece u produženi boravak u školskoj

2019./2020. godini, da prijavnicu i svu potrebnu dokumentaciju predaju osobno u školu,

Franje Čandeka 40, 51000 Rijeka.

Prijave za upis u produženi boravak u Osnovnoj školi Eugen Kumičić u Rijeci u školskoj 2019./20120. godini provodit će se

od ponedjeljka, 26. kolovoza do utorka, 3.rujna 2019.

(učionica broj 17)

ponedjeljak, 26. kolovoza od 8,00 - 13,00 sati

utorak, 27. kolovoza od 8,00 - 13,00 sati

srijeda, 28. kolovoza od 8,00 - 13,00 sati