Godišnja nagrada Luka Ritz
Županijsko priznanje za najuspješniju odgojno-obrazovnu ustanovu 2014.
Priznanje Krunoslav Sukić
Pohvala za doprinos razvoju volonterstva
Pohvala za Naj-akciju 2019 U okovima geta
AmbasadoRI odgoja i obrazovanja 2020.
Nagrada Školski volonterski klub 2020.
Povelja za Naj akciju 2020.
Županijsko priznanje za najuspješniju odgojno-obrazovnu ustanovu 2021.
AmbasadoRI 2022.
Pohvala za razvoj volonterstva 2023.
AmbasadoRI 2024.
Korisni linkovi:
Centar za sigurniji internet
Virtualna učionica vezana
za sigurnost na internetu
//www.sigurnostnainternetu.hr/
Savjeti i preporuke za
neometano korištenje
internetskih usluga i zaštitu osobnih podataka.
« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
Komarci - edukativni film
dom mladoh
Ministarstvo znanosti i obrazovanja
Agencija za odgoj i obrazovanje
Hrvatska akademska i istraživačka mreža
Portal za škole
Hrvatski obrazovni portal
Prijava na stručne skupove
eMatica
Agencija za mobilnost i programe EU
eLektire
Pravobranitelj za djecu
Ime i prezime |
Radno mjesto |
Ana Anić Opašić |
Ravnateljica |
Bojana Marin |
Pedagoginja |
Anica Markulj |
Socijalna pedagoginja |
Martina Dubovečak Nekić |
Knjižničarka |
Milica Kolundžija |
Razredna nastava |
Lučana Manzoni |
Razredna nastava |
Ivana Kalajzić |
Razredna nastava |
Ani Ivkić |
Razredna nastava |
Lorena Babić |
Razredna nastava |
Elizabeta Simonetti |
Razredna nastava |
Snježana Burić |
Razredna nastava |
Raspolić Vesna |
Razredna nastava |
Doris Valenta |
Razredna nastava |
Kristina Erlić |
Produženi boravak |
Ana Kustić |
Produženi boravak |
Mirela Topalić |
Produženi boravak |
Vesna Grginović-Karajić |
Hrvatski jezik |
Ingrid Šlosar |
Hrvatski jezik |
Vedrana Pavić Bistrović |
Hrvatski jezik |
Ivana Leko |
Engleski jezik |
Nina Matković |
Engleski jezik |
Klara Cvetković |
Engleski jezik |
Klara Rabenseifner Miljević |
Likovna kultura |
Suzana Matušan |
Glazbena kultura |
Irena Žagar-Božičević |
Matematika |
Marko Kovačić |
Matematika |
Marina Bijelić |
Povijest |
Tihomir Kovačić |
Geografija |
Lada Baturina |
Priroda i Biologija |
Diana Kružić |
Kemija |
Korina Kiš |
Tehnička kultura i Fizika |
Vanja Vešligaj |
Tjelesna i zdravstvena kultura |
Mirjana Troskot |
Informatika |
Ivan Čorak |
Informatika |
Matija Vurušić |
Informatika |
Vedran Burul |
Talijanski jezik |
Miroslav Vidović |
Katolički vjeronauk |
Mario Totić |
Katolički vjeronauk |
Besima Đikić |
Islamski vjeronauk |
Lorena Grdinić |
Produženi boravak |