SVJETSKI DAN UČITELJA – Županija nagradila najuspješnije nastavnike i škole

Uoči Svjetskog dana učitelja koji se pod okriljem UNESCO-a obilježava 5. listopada, Primorsko-goranska županija nagradila je najuspješnije nastavnike i škole s područja naše županije koji su se istaknuli izvrsnošću u svom radu.

Nagrade je ovogodišnjim laureatima na svečanosti u Mramornoj dvorani Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja Rijeka uručila pročelnica UO za odgoj i obrazovanje Edita Stilin, a među nagrađenima bile je i naša učiteljica glazbene kulture Suzana Matušan Avgustini. Županijski izbor najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika i ustanova provodi se dugih 25 godina, a za ovogodišnju nagradu konkuriralo je 14 odgojno-obrazovnih djelatnika te pet ustanova. Čestitamo svim nagrađenima, a posebno našoj djelatnici Suzani!

„DAN OTVORENIH VRATA“

(INFORMACIJE PREDMETNIH UČITELJA) Poštovani roditelji! „Dan otvorenih vrata“ - individualne informacije s predmetnim učiteljima (namijenjene svim razredima – od I. do VIII.) održat će se u prostorima škole u srijedu, 16. listopada 2024.  od 17.00 do 19.00 sati....