U povodu obilježavanja Svjetskog dana pošte, učenici produženog boravka izradili su razglednice s različitim motivima našega grada. Naučili su kako ispuniti razglednicu te u pratnji svojih učiteljica posjetili obližnji poštanski ured i poslali pisma i razglednice njima dragim ljudima. S obzirom da živimo u digitaliziranom dobu u kojem se sve više gubi rukopisno pismo nadamo se da će ova radionica barem malo potaknuti učenike da pridonesu očuvanju tradicije.
PODJELA SVJEDODŽBI
Podjela svjedodžbi za učenike od prvog do sedmog razreda – petak, 3. srpnja 2026. godine u 10.00 sati u matičnim učionicama. Svečana dodjela svjedodžbi za učenike osmih razreda – četvrtak, 2. srpnja 2026. godine u 10.00 sati.




