9. prosinca 2024., povodom dana Sv. Ambrozija zaštitnika pčela i pčelara, tradicionalno se, već 7. godinu zaredom u osnovnim školama održava Školski medni dan s hrvatskih pčelinjaka. Program je namijenjen edukaciji učenika i njihovih roditelja o važnosti meda kao sastavnog dijela prehrane kao i pčelarstva za sveukupnu poljoprivrednu proizvodnju i biološku raznolikost. Tim povodom i ove je godine u školskoj knjižnici održana prigodna radionica, a učenicima prvih razreda podijeljena je staklenka meda i edukativna slikovnica „Pčelica Jelica i medo Edo“ .
PODJELA SVJEDODŽBI
Podjela svjedodžbi za učenike od prvog do sedmog razreda – petak, 3. srpnja 2026. godine u 10.00 sati u matičnim učionicama. Svečana dodjela svjedodžbi za učenike osmih razreda – četvrtak, 2. srpnja 2026. godine u 10.00 sati.




