Zadovoljstvo nam je obavijestiti vas da su učenici 3.a razreda zajedno sa svojom učiteljicom Ani Ivkić posjetili manifestaciju „Noć istraživača“ koja se održala u petak 29.rujna od 17 do 22 sata u Exportdrvu na Delti. Cilj Noći istraživača je na jednostavan i razigrani način približiti znanost djeci i mladima te omogućiti svima da na jednu večer postanu znanstvenici i istraživači, što je izraženo i projektnim sloganom: Ja istražujem! Kao školi važno nam je jačati STE(A)M znanja i vještine te im omogućiti uvid u rad znanstvenika, što će možda nekoga i potaknuti na izbor nastavka obrazovanja upravo u nekome od STE(A)M područja.
PODJELA SVJEDODŽBI
Podjela svjedodžbi za učenike od prvog do sedmog razreda – petak, 3. srpnja 2026. godine u 10.00 sati u matičnim učionicama. Svečana dodjela svjedodžbi za učenike osmih razreda – četvrtak, 2. srpnja 2026. godine u 10.00 sati.




