U četvrtak, 7. prosinca 2023. godine učenici prvog razreda sudjelovali su u programu Školskog mednog dana i promociji hrvatskih pčelinjaka .Program provode Hrvatska poljoprivredna agencija i Ministarstvo poljoprivrede Republike Hrvatske. Cilj programa je edukacija djece i njihovih roditelja o važnosti konzumiranja meda i uključivanje meda u prehranu. Programom se želi promovirati med lokalnih proizvođača, povećati unos meda u prehrani te podizanje razine znanja o važnosti zdrave prehrane i nutritivnim vrijednostima meda. U školskoj knjižnici održana je prigodna radionica, a svaki učenik dobio je na poklon teglicu meda te prigodnu slikovnicu.
PODJELA SVJEDODŽBI
Podjela svjedodžbi za učenike od prvog do sedmog razreda – petak, 3. srpnja 2026. godine u 10.00 sati u matičnim učionicama. Svečana dodjela svjedodžbi za učenike osmih razreda – četvrtak, 2. srpnja 2026. godine u 10.00 sati.




