Eugenijalci 2023./2024.

Osnovna škola “Eugen Kumičić” Rijeka i ove je godine proglasila svoje Eugenijalce i Eugenijalke. Titula je to koju ponosno i opravdano nose učenici koji su predstavljali svoju školu i postigli iznimne rezultate na različitim županijskim i državnim natjecanjima, natječajima, smotrama i festivalima. U utorak, 11. lipnja održana je svečana podjela medalja i priznanja učenicima od najmlađih do najstarijih razreda, u različitim područjima i kategorijama. Učenike je razveselio i nagradni izlet kojeg škola tradicionalno dodjeljuje. Svečanu priredbu obogatile su glazbene i plesne točke u kojima su učenici pokazali svoje talente i oduševili uzvanike. Posebna nagrada “Veliko srce” dodijeljena je učenicima koji svojim primjerom doprinose izgradnji humanijeg i pravednijeg društva. Ove godine troje je dobitnika, a plaketu im je uručila ravnateljica škole. Priredba je protekla u opuštenoj i veseloj atmosferi s nadom da ćemo se i iduće godine zasigurno imati čime podičiti.

„DAN OTVORENIH VRATA“

(INFORMACIJE PREDMETNIH UČITELJA) Poštovani roditelji! „Dan otvorenih vrata“ - individualne informacije s predmetnim učiteljima (namijenjene svim razredima – od I. do VIII.) održat će se u prostorima škole u srijedu, 16. listopada 2024.  od 17.00 do 19.00 sati....