DAN UČITELJA – DAN ZAMIJENJEH ULOGA

Obilježavajući Svjetski dan učitelja, učenici su se ponovo okušali u  “Danu zamijenjenih uloga”. Čak su i prvašići preuzeli ulogu učiteljice. Učenici su istakli da su imali prilike vidjeti nevidljive strane ovog odgojno-obrazovnoga poziva o kojima dotad nisu razmišljali te shvatiti kako nije nimalo lak te da isti zahtjeva puno pripremanja i znanja. Ujedno su naglasili ljepotu i zanimljivost ovoga poziva. Bravo za učenike i učitelje!

„DAN OTVORENIH VRATA“

(INFORMACIJE PREDMETNIH UČITELJA) Poštovani roditelji! „Dan otvorenih vrata“ - individualne informacije s predmetnim učiteljima (namijenjene svim razredima – od I. do VIII.) održat će se u prostorima škole u srijedu, 16. listopada 2024.  od 17.00 do 19.00 sati....