Marenda
Tjedni jelovnik za marendu 2024.pdf

ERSTE PLAVA LIGA
Autor: Biljana Žutelija, 13. 5. 2015.

Dana 12.05.2015. održalo se na stadionu Kantrida atletsko natjecanje Erste Plava Liga na kojem je sudjelovalo i 15-ak učenika naše škole. Erste Plava Liga organizira se kako bi se razvio sportski duh među djecom i kako bi se okušali u atletici. Na ovom natjecanju mogu sudjelovati učenici trećih, četvrtih, petih i šestih razreda u slijedećim disciplinama: trčanje na 60 m, trčanje na 300 m, vortex i skok u dalj. Osim što smo se lijepo zabavili, učenik 4.c razreda D.Š. osvojio je prvo mjesto u disciplini trčanje na 60 m i 3. mjesto u disciplini 300 m u kategoriji dječaka četvrtih razreda. U kategoriji trećih razreda istaknuo se naš učenik M.D. osvojivši 3. mjesto u disciplini trčanje na 300 m. Čestitamo učenicima na medaljama i veselimo se novom susretu iduće godine.

U nastavku slijede svi rezultati naših učenika na natjecanju Erste Plava Liga:

U kategoriji 3. razredi – učenice u disciplini 60 m (trčanje) naše su učenice zauzele slijedeća mjesta: 13.mjesto – D. B (3.a), 27.mjesto – N. R. (3.b), 33.mjesto – A.I. (3.b), 36.mjesto – S.L. (3.b).

U kategoriji 3. razredi – učenice u disciplini skok u dalj naše su učenice osvojile slijedeća mjesta: 5. mjesto – D.B. (3.a), 15.mjesto – A.I. (3.b), 20. mjesto – S.L (3.b).

U kategoriji 4. razredi – učenice u disciplini 60 m (trčanje) naše su učenice osvojile slijedeća mjesta: 13.mjesto – V.M. (4.b), 14. mjesto – P.C. (4.a).

U kategoriji 4. razredi – učenice u disciplini 300 m (trčanje) naša je učenica V.M.(4.b) osvojila 10. mjesto.

U kategoriji 4. razredi – učenice u disciplini skok u dalj natjecala se učenica P.C.(4.a) i osvojila 11. mjesto.

U kategoriji 3. razredi – učenici u disciplini 60 m (trčanje) naš je učenik D.D. (3.a) osvojio 19. mjesto.

U kategoriji 3. razredi – učenici u disciplini 300 m (trčanje) naši su učenici osvojili slijedeća mjesta: 3. mjesto – M.D. (3.b), 16. mjesto – D.D. (3.a).

U kategoriji 3. razredi – učenici u disciplini skok u dalj natjecao se učenik M.D.(3.b) i osvojio 13. mjesto.

U kategoriji 4. razredi – učenici u disciplini 60 m (trčanje) naši su učenici osvojili slijedeća mjesta: 1.mjesto – D.Š. (4.c), 5.mjesto – Š.P. (4.b), 10.mjesto – L.M. (4.b), 13. mjesto – J.K. (4.b), 20. mjesto – N. V. (4.b), 21.mjesto – D.B. (4.b), 29.mjesto – L.M. (4.b).

U kategoriji 4. razredi – učenici u disciplini 300 m (trčanje) naši su učenici osvojili slijedeća mjesta: 3.mjesto – D.Š. (4.c), 8.mjesto – J.K. (4.b), 18. mjesto – N.V (4.b), 19. mjesto – Š.P. (4.b), 20. mjesto – L.M. (4.b), 28. mjesto – L.H. M.(4.b).

U kategoriji 4. razredi – učenici u disciplini skok u dalj naši su učenici osvojili slijedeća mjesta: 4. mjesto – R.F. (4.b), 10. mjesto – J.K. (4.b), 12. mjesto – L. H.M. (4.b).

U kategoriji 5. razredi – učenici za našu se školu natjecao jedan učenik F.Š. U disciplini 60 m (trčanje) osvojio je 7. mjesto, dok je u disciplini skok u dalj osvojio 6. mjesto.